Torsdagen den 29 april var det föreningsstämma i HSB brf. Gasellen. Stämman var stängd och genomfördes genom poströstning. Totalt 90 röster lades.

Valda av föreningsstämman 2021-04-29

Styrelseordförande
Per Blomberg
Mejl: per.blomberg@hsbgasellen.se

Vice styrelseordförande
Ewa Kindstrand
Mejl: ewa.kindstrand@hsbgasellen.se

Sekreterare
Leon Pejic
Mejl: leon.pejic@hsbgasellen.se

Vice sekreterare
Emma Lundqvist
Mejl: emma.lundqvist@hsbgasellen.se

Ledamot
Annelie Hjalmarsson
Mejl: annelie.hjalmarsson@hsbgasellen.se

Ledamot
Ibrahim Azizi
Mejl: ibrahim.azizi@hsbgasellen.se

Utsedd av HSB

HSB-ledamot
Tomas Eckerud
Mejl: tomas.eckerud@hsb.se

0 Shares:
Tips på liknande artiklar
Läs mer

Pool och studsmatta

Det är inte tillåtet att ha pool eller studsmatta på altanen – och inte på HSB brf. Gasellens…
Läs mer

Gaselleninfo augusti 2021

Hej, Styrelsen och vicevärden hoppas alla medlemmar haft en trevlig sommar! Läs gärna hela informationsbladet då det finns…
Läs mer

Gaselleninfo sommar 2021

Hej, Styrelsen vill tacka alla medlemmar för all förståelse och det goda samarbete som har följt i spåren…
Läs mer

Föreningsstämma 29 april

Information till medlemmar inför ordinarie föreningsstämma för HSB brf. Gasellen i LinköpingStyrelsen för HSB brf. Gasellen har vid…
Läs mer

Altaner och mark

Det är inte tillåtet att på eget bevåg utan skriftlig ansökan göra förändringar av befintlig altan. Ändringar kan…